Turgut Altınok: PTT çalışanları ücretsiz otobüs hizmetinden yararlanacak

DHA

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Turgut Altınok’un çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

Turgut Altınok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü’nde (PTT) çalışan personele karanfil hediye etti.

“Yaralarımızı sarıp bugünlerimize gelmemizde bu yiğit Anadolu kadınlarımızın çok büyük emekleri var”

Altınok, kadınların her alanda var olduğunun altını çizerek, “Varoluşumuzda, milli mücadelede yer alan şerife bacılarla, nice yiğit kadınlarımızın verdiği mücadele ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti yeniden küllerinden doğmuştur. Bütün bu kahramanlarımızı, şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Yaralarımızı sarıp bugünlerimize gelmemizde bu yiğit Anadolu kadınlarımızın çok büyük emekleri var. Milli mücadelemizi başlatan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün milli mücadele kahramanlarımızı, şehitlerimizi rahmetle anıyorum.” diye konuştu.

“31 Mart’tan sonra PTT çalışanları pasolarına geri dönecek”

Daha önce PTT çalışanlarının belediye otobüslerini ücretsiz kullandığı ‘paso’ uygulamasını da tekrar hayata geçireceklerini söyleyen Altınok, “Türkiye’nin en pahalı ulaşımı Ankara’da. 31 Mart’tan sonra PTT çalışanları pasolarına geri dönecek. PTT personelimiz, eskiden olduğu gibi ücretsiz hizmetinden yararlanacak.” dedi.

Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x